Stephenas Curry žaidė fantastiškai ir San Francisko „Warriors“ (35-33) komanda iškovojo pergalę.

Steve’o Kerro auklėtiniai namuose 136:97 (37:25, 36:23, 33:19, 30:30) įveikė Oklahomos „Thunder“ (21/47) ekipą.

S.Curry nugalėtojams per 29 minutes pelnė 49 taškus. Jis pataikė 11 tritaškių iš 21 ir pakartojo asmeninį sezono rekordą.

Paskutiniame kėlinyje „Warriors“ lyderis nežaidė.

Tai penktas kartas per paskutines 15 rungtynių ir septintas kartas šiame sezone, kai S.Curry įmetė bent 10 tritaškių.

Krepšininkas vien per pirmąjį kėlinį surinko 24 taškus, po kurio „Warriors“ pirmavo 12 taškų. Šeimininkai toliau neatsipalaidavo ir įsirašė lengvą pergalę.

„Warriors“ dabar Vakaruose užima aštuntą vietą. Oklahomos klubas pralaimėjo 20 kartą iš paskutinių 21 rungtynių.

„Thunder“: Shai Mykhailiukas 17, Luguentzas Dortas 16, Kenrichas Williamsas ir Jaylenas Hoardas po 13, Darius Bazley 11.

„Warriors“: Stephenas Curry 49 (11/21 trit.), Andrew Wigginsas 18, Jordanas Poole’as 16, Draymonda Greenas 15 (13 rez. perd.).