Tarpsezonį viso pasaulio futbolo komandos stengiasi šlifuoti savo žaidimą ne tik treniruotėse, bet ir draugiškose rungtynėse. Taip daro ir vienas pajėgiausių Ispanijos „Premier“ lygos klubų „Villarrealis“, kuris savaitgalį žaidė pirmą kontrolinį mačą šią vasarą su šalies trečios regioninės lygos „Navata“ ekipa.

Susitikimas baigėsi triuškinamu rezultatu 27:0, o daugumą įvarčių „Villarreal“ įmušė arba vos iš kelių metrų atstumo, arba išvis į tuščius vartus. Įvartis į „Navata“ vartus krisdavo vidutiniškai kas 3 min. 20 sek.

Net septynis įvarčius pelnė Jonathanas Pereira, dar po keturis pridėjo Llorente ir Marco Rubenas, tris – Escudero.Du kartus kamuolį į beviltiškai atrodžiusios „Navatos“ vartus pasiuntė ir Robertas Piresas. Kiti žaidėjai beveik „niekuo neišsiskyrė“: įmušė po du arba mažiau įvarčių.

Beje, „Navatos“ komandos nuo gėdingo pralaimėjimo neišgelbėjo ir tai, kad per pertrauką tarp pirmojo ir antrojo kėlinio „Villarreal“ strategas Ernesto Valverde pakeitė visus 11 savo futbolininkų.