Fantastinę ir nepakartojamą pergalę Turkijos pirmenybėse iškovojo vienvaldė čempionato lyderė, Stambulo „Fenerbahče“ komanda. Željko Obradovičiaus kariauna išvykos rungtynese išsityčiojo iš šeimininkų ir juos įveikė 76 taškais.

„Fenerbahče“ triuškinamai laimėjo visus keturis kėlinius ir dvikovoje prieš Sakarijos „Adatip“ triumfavo sunkiai suvokiamu rezultatu – 138:62 (26:6, 30:17, 39:22, 43:17).

Iki ilgosios pertraukos Stambulo klubas jau buvo susikrovęs 33 taškų pranašumą (56:23), tačiau Sakarijos krepšininkų vargai ties dviem kėliniais nesibaigė.

Trečiąjį „Fenerbahče“ laimėjo 17 taškų skirtumu, o ketvirtąjį – net 26 taškais.

Daugiau nei pusšimtį taškų (51) nugalėtojams pelnė Egehanas Arna. Turkas pataikė 10 taiklių tritaškių iš 16 bandymų ir surinko 58 naudingumo balus.

25 taškus pridėjo Ahmetas Duverioglu (15 atk. kam.), 16 – Erickas Greenas.

Tiesa, „Adatip“ klubą sezono eigoje dėl nemokamų atlyginimų paliko visi legionieriai, todėl šiame mače triuškinantį pralaimėjimą patyrė iš žemesnio lygio krepšininkų suburta komandda.