Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
man tai patinka topo centro darbuotojau, kruie visada paslaugus ir geranoriski. Nezinau kiek jiems moka, bet paslaugos ju tikrai kokybiskos
kvalifikuoti jau senai išvažiavo. ir ko aš čia dar sėdžiu?
ooops visi su kvalifikacija isvaziavo, ka daryt ? dabar tikrai krize. Kas jau isitvirtino svaru i litus nekeis.
tai tą tavo sakinį reiktų parašyti auksinėmis raidėmis
blogesnio darbdavio uz lietuvi nebuna
va prie ko veda sikniu verslininku elgesis.bus jums skriausti paprastus zmones.jus ka galvojate eis jums dirbti uz minimuma specialistas, susikiskite i gera vieta savo minimuma.beje ju jau tikrai nedaug ir beliko, nes per jus dundukus gavo isvaziuoti kur bus vertinami visapusiskai. tai va prie ko naglumas ir godumas priveda.
Darebdaviai nori gerų specuialistų o moka minimumą. Pas dažną reikalaujama viršvalandžių. Siuvimo įmonėse nežmoniškas moterų išnaudojimas ir reikalaviomas viršvalandfžių, maisto pramonėje drabas pragariškas + viršvalandžiai. Pragyventi iš minimumo neįmanoma. Kiek gali jaunas žmogus kęsti tokį pragarą Jeigu ir pabando, tai po metų ar dviejų pabėga.Darbdaviai nori kvalifikuotų specialistų už minimumą.
Darebdaviai nori gerų specuialistų o moka minimumą. Pas dažną reikalaujama viršvalandžių. Siuvimo įmonėse nežmoniškas moterų išnaudojimas ir reikalaviomas viršvalandfžių, maisto pramonėje drabas pragariškas + viršvalandžiai. Pragyventi iš minimumo neįmanoma. Kiek gali jaunas žmogus kęsti tokį pragarą Jeigu ir pabando, tai po metų ar dviejų pabėga.Darbdaviai nori kvalifikuotų specialistų už minimumą.
Taigi čia toji Mantinga, susižinokit kokios ten darbo sąlygos. Daug algų mokama vokeliuose, taip sako ten dirbantys, darbo sąlygos kaip pragare, darbo laiko apskaitos taip pat niekas nesilaiko. Kai 2007 metais visur trūko darbuotojų, tada jau irgi su darbininku skaitės ir algos buvo geros, bet atėjo krizė - ir vėl vergija. Gi visa gamyba eina eksportui, pelnai nesumažėjo.
Kokie esam bukagalviai ir begam balsuoti uz esamus ir busimus vagis. Ar nors vienas situ vagiu uzsimine apie ALGOS didinima, nors kainos kyla ir jus dunduliai tylite.Jo, suįžūlėję darbdaviai Lietuvoje save laiko vos ne dievais. Sugrobę valstybės turtą dabar nori vergų su universitetiniu išsilavinimu, kurie dirbtų už 800 ar 1000 litų. Tegul mažina savo apetitus ir žmonėms moka po 3000 ar 5000 litų, tada pakankamai bus ir savų darbininkų. Apskritai, visa dabartinė valdžios politika yra žmonių dusinimo politika, bedarbių gamybos politika, ūkio žlugdymo politika. Kuo mažesni atlyginimai, tuo mažiau surenkama ir mokesčių, prarandama savi žmonės, smunka gamyba. Ši besitęsianti valstybinė nihilistinė politika greitai prives visą valstybę prie absoliutaus bankoroto ir lietuvių tautos bei Lietuvos valstybės merdėjimo. Blogai, kai vyriausybė ir Seimo dauguma nesupranta elementarių dalykų, kad tik darbas, darbas ir dar kartą darbas bei tinkamas už jį atlyginimą gali sukurti vertę, BVP, valstybės pajamas ir tvirtą, savimi pasitikinčią, moralę visuomenę. Kai valstybė visą ūkį paleidžia į godžias oligarchų ir smulkiesnių ryklių rankas, ji pati tampa jų įkaitu, kurią tada gali paspirti eilinė laisvos rinkos propagandos bobelė. kiska tonka

Skaitomiausios naujienos




Į viršų