0

Pergalių seriją Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) pirmenybėse dar labiau pratęsė Niujorko „Knicks“ klubas (50/26), kuris išvykoje 125:120 (30:31, 35:25, 31:33, 29:31) nugalėjo Oklahomos „Thunder“ (56/21) krepšininkus.

Tai buvo jau dvyliktoji „Knicks“ pergalė paeiliui. Niujorko ekipa nesuklupo nuo kovo 18 dienos.

Jau eilinį puikų solo pasirodymą surengė Carmelo Anthony, kuris per 37 minutes pelnė 36 (dvitaškiai 12/23, tritaškiai 3/6, baudos 3/4) taškus, atkovojo 12 kamuolių, blokavo varžovo metimą bei 4 kartus prasižengė.

Per pastaruosius keturis mačus C.Anthony pelnė 167 taškus (vid. po 41,8 tšk. per rungtynes).

22 taškus prie pergalės pridėjo J.R.Smithas (tritaškiai 2/9, 7 atk. kam.), 16 – Raymondas Feltonas (8 rez. perd.), 15 – Tysonas Chandleris, 14 – Jasonas Kiddas (6 atk. kam.), 13 – Chrisas Copelandas.

Aikštės šeimininkų komandoje nesulaikomas buvo Russellas Westbrookas, kurio sąskaitoje 37 taškai, 11 atkovotų kamuolių bei 8 rezultatyvūs perdavimai.

27 taškus surinko Kevinas Durantas (7 rez. perd.), 15 – Kevinas Martinas (tritaškiai 3/3), po 13 – Serge Ibaka (5 blk.) ir Reggie Jacksonas.

Niujorko ekipa Rytų konferencijoje žengia antra, o Oklahomos komanda tą pačią poziciją užima Vakaruose.