Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) žvaigždė Jamesas Hardenas buvo per vieną taiklų dvitaškį nuo savo karjeros pelnytų taškų rekordo, bet pratęsime pralaimėjusi jo vedama Hiustono „Rockets” komanda nutraukė savo keturių iš eilės pergalių seriją.

„Rockets” namuose krito 142:145 (30:34, 24:28, 40:23, 37:46, 11:14) prieš Bruklino „Nets“ (23-23) ekipą.

J. Hardenas per 45 minutes pelnė 58 taškus (11/15 dvit., 5/19 trit., 21/23 baud. met.), atkovojo 10 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 6 rezultatyvius perdavimus bei surinko 47 naudingumo balus.

Amerikiečiui tai buvo rezultatyviausios šio sezono rungtynės. Jam pritrūko vos dviejų taškų iki geriausio karjeros pasirodymo. Praėjusiais metais prieš Orlando „Magic” J. Hardenas pelnė 60 taškų.

(papildysime)

„Rockets“: Jamesas Hardenas 58 (10 atk. kam., 47 naud. bal.), Ericas Gordonas ir P.J. Tuckeris (10 atk. kam.) po 20, Geraldas Greenas 15 (5 atk. kam.), Austinas Riversas 13 (6 rez. perd., 5 atk. kam.).

„Nets“: Spenceris Dinwiddie 33 (10 rez. perd.), DeMarre‘as Carrolllas 22 (5 atk. kam.), Treveonas Grahamas 21 (5 atk. kam.), Jarrettas Allenas 20 (24 atk. kam., 36 naud. bal.), Joe Harrisas 17 (7 rez. perd.), Rodions Kurucs 14 (5 atk. kam.), D‘Angelo Russellas 10 (7 rez. perd.).