Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) čempionate antradienį Rytų konferencijos autsaiderė „Washington Wizards“ komanda, kuriai atstovauja Darius Songaila, namuose 111:103 (27:16, 24:26, 25:34, 35:27) įveikė „Minnesotta Timberwolves“ krepšininkus.

Antrajame kėlinyje „Wizards“ pirmavo 19 taškų skirtumu - 47:28. Trečiajame kėlinyje sužaidus 4 min. 15 sek., svečiai persvėrė rezultatą 58:57. Po trijų kėlinių rezultatas buvo lygus 76:76. Likus žaisti 5 min. 17 sek., „Timberwolves“ ekipa buvo įgijusi šešių taškų persvarą - 92:86. Likus rungtyniauti 1 min. 7 sek., svečių persvara buvo minimali - 101:100. Po to Vašingtono komanda pelnė 12, o „Timberwolves“ ekipa - tik 2 taškus.

Starto penkete rungtynes pradėjęs D. Songaila per 21 min. surinko 12 taškų (dvitaškiai 5/7, baudos 2/2), atkovojo 4 ir perėmė 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo 1 metimą, prasižengė 5 kartus ir sykį suklydo.

Vašingtono komandai (12 pergalių/42 pralaimėjimai) Antawnas Jamisonas pelnė 29 taškus. Jis dar atkovojo 11 kamuolių. Caronas Butleris pridėjo 17, Mike'as Jamesas - 15, o Andray Blatche - 14 taškų.

Penktąjį pralaimėjimą iš eilės patyrusiai „Timberwolves“ ekipai (17/35) 23 taškus pelnė Randy Foye, 18 - Mike'as Milleris, 17 - Kevinas Love'as. Pastarasis atkovojo 11 kamuolių.