NBA finalo serijos rezultatą išlygino „Golden State Warriors“ klubas, kuris antrosiose rungtynėse namuose 107:88 (31:30, 21:20, 35:14, 20:24) pranoko Bostono „Celtics“ krepšininkus.

Serijos rezultatas dabar tapo 1-1.

Pirmoje mačo pusėje vyko visiškai lygi kova. Komandos į pertrauką išėjo šeimininkams pirmaujant 2 taškų persvara (52:50), tačiau viskas pasikeitė iškart po pertraukos.

„Warriors“ kaip reikiant užsikūrė. Lyderių vedami šeimininkai ėmė tolti. Po S. Curry baudos metimų skirtumas tapo jau dviženklis (66:56).

Šeimininkai toliau nesustojo ir dar labiau didino pranašumą. S.Curry per trečiąjį kėlinį įmetė 14 taškų, o „Warriors“ jį laimėjo 35:14.

Prieš lemiamą ketvirtį šeimininkai jau pirmavo 87:64.

Likus 9 minutėms iki mačo pabaigos po Klay Thompsono dvitaškio pranašumas ūgtelėjo iki rekordinio – 29 taškų (95:66).

Bostono ekipa jau ir nebandė priešintis. „Warriors“ sėkmingai išlaikė susikrautą pergalingą pranašumą ir šventė pergalę.

Nugalėtojų gretose rezultatyvausiai žaidė S. Curry, surinkęs 29 taškus, atkovojęs 6 kamuolius ir atlikęs 4 rezultatyvius perdavimus.

Jordanas Poole'as pridėjo 17 taškų.

Bostono klubui lyderis Jaysonas Tatumas pelnė 28 taškus, Jaylenas Brownas pridėjo 17.

Abi komandos atakavo identišku tritaškių taiklumu (15/37), „Warriors“ realizavo tik vienu baudos metimu daugiau ir „Celtics“ atkovojo vienu kamuoliu daugiau. Tačiau Oklando ekipa geriau atakavo dvitaškius ir rečiau klydo (12 prieš 19).

Dabar serija keliasi į Bostoną, kur bus sužaisti kiti du mačai. Trečiosios rungtynės  naktį iš trečiadienio į ketvirtadienį Lietuvos laiku prasidės 04:00 val. val.

„Warriors“: Stephenas Curry 29 6 atk. kam., 4 rez. perd.), Jordanas Poole'as 17, Kevonas Looney 12 (7 atk. kam.), Klay Thompsonas ir Andrew Wigginsas po 11, Draymondas Greenas 9 (7 rez. perd.).

„Celtics“: Jaysonas Tatumas 28 (6 atk. kam.), Jaylenas Brownas 17, Derrickas White'as 12, Grantas Williamsas 6.