Aštuonioliktą pergalę 24-ose Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) reguliariojo sezono rungtynėse iškovojo penkiolikos ekipų Rytų konferencijos lyderis Jono Valančiūno atstovaujamas Toronto "Raptors" klubas.

Sekmadienį svečiuose 19,8 tūkst. žiūrovų akivaizdoje "Raptors" krepšininkai po pratęsimo 95:90 (27:27, 18:19, 27:21, 14:19, 9:4) nugalėjo keturioliktojoje pozicijoje Rytų konferencijoje esančią Niujorko "Knicks" (5 pergalės ir 21 pralaimėjimas) komandą.

Starto penkete žaidęs lietuvis pelnė 8 taškus, po krepšiais atkovojo 13 (3 - puolime) bei perėmė 1 kamuolį, dukart suklydo ir trissyk prasižengė. Per 33 su puse žaidimo minutės (33:26) J.Valančiūnas pataikė 3 dvitaškius iš 6 bei realizavo 2 baudų metimus iš 4.

22 taškus į arenos šeimininkų krepšį įmetė Terrence'as Rossas, 21 - Kyle'as Lowry'is (11 rezultatyvių perdavimų), 15 - Louisas Williamsas, 13 - Patrickas Pattersonas.

"Knicks" gretose sėkmingiausiai rungtyniavo Carmelo Anthony'is (34 tšk.), Timas Hardaway'us (18 tšk.), Jose Calderonas (13 tšk.), Amar'e'as Stoudemire'as (10 tšk.) bei Pablo Prigioni (8 taškai).

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.