Antrąją nesėkmę Baltijos krepšinio lygoje (BBL) patyrė Augusto Pečiukevičiaus ir Osvaldo Matulionio atstovaujama „Parnu“ ekipa, kuri svečiuose 70:80 (25:22, 9:19, 14:19, 22:20) nusileido Talino „Kalev/Cramo“ komandai.

Startiniame penkete rungtynes pradėję krepšininkai iš Lietuvos buvo rezultatyviausi „Parnu“ gretose. A.Pečiukevičius per 29 minutes pelnė 14 taškų (4/10 dvitaškiai, 1/4 tritaškiai, 3/7 baudos metimai), atkovojo 4 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, 5 kartus suklydo, po sykį prasižengė bei blokavo varžovo metimą ir surinko 13 naudingumo balų.

O.Matulionis per 33 minutes atliko dvigubą dublį - 200 cm ūgio puolėjas pelnė 14 taškų (3/6 dvitaškiai, 1/5 tritaškiai, 5/8 baudos metimai), po krepšiu sugriebė 11 atšokusių kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, triskart suklydo, surinko 13 naudingumo balų ir dėl išeikvoto pražangų limito rungtynes buvo priverstas baigti anksčiau laiko.

„Parnu“: A.Pečiukevičius ir O.Matulionis po 14, R.Raadikas (14 atk. kam.) 12, K.Evartas 11, T.Hamarsalu 9.

„Kalev/Cramo“: G.Wilkinsonas 15, T.Sokkas, G.Dorbekas ir B.Fallas (12 atk. kam.) po 12, K.McLeodas 10.