Trečiadienio vakarą UEFA Čempionų lygoje dramatišką pergalę paskutinėmis minutėmis prieš „Liverpool“ iškovoję „Napoli“ futbolininkai nespėjo atšvęsti pergalės, kai išgirdo bauginančias naujienas iš savo ekipos puolėjo, lenko Arkadiuszo Miliko.

Lenkijos rinktinės puolėjas rungtyniavo iki 68 minutės, tačiau rezultatui ir toliau nesikeičiant (0:0), jis buvo pakeistas. Vėliau „Napoli“ komandoje pergalingą įvartį pačioje dvikovos pabaigoje pelnė Lorenzo Insigne ir pajėgių klubų akistata baigėsi šeimininkų pergale rezultatu 1:0.

Tiesa, futbolininkas savo komandos pergale pasidžiaugti galėjo neilgai – jį, grįžtantį namo, apiplėšė.

Kaip skelbia italų žurnalas „II Mattino“, A. Miliko vairuojamą automobilį iš dviejų pusų apsupo motociklai, jie blokavo kelią ir neleido judėti toliau.

Lenkui sustojus, du vyrai išsitraukė šaunamuosius ginklus ir prikišo juos prie A. Miliko galvos. Futbolininkas rimtesnio konflikto išvengė vagims atiduodamas savo „Rolex“ laikrodį, kurio vertė siekia 18 tūkst. svarų sterlingų.

Neapolio policija įvykį komentuoti kol kas atsisako. Beje, tai ne pirmas kartas, kai šiame mieste apiplėšiami „Napoli“ futbolininkai. Prieš dvejus metus kartu su žmona panašiu būdu buvo apiplėtas Lorenzo Insigne, o kiek anksčiau ir slovakas Marekas Hamšikas.