0

XXII Italijos "Serie A" turo rungtynėse savų žiūrovų palaikomas Milano "Inter" sužaidė lygiosiomis 2:2 su šį sezoną į "Serie A" pirmenybes sugrįžusia "Torino" ekipa.

Aikštės šeimininkams dėka tikslaus gynėjo Cristiano Chivu smūgio pavyko įsiveržti į priekį jau penktą susitikimo minutę.

Į tai svečiai iš Pjemonto sostinės atsakė dviem Riccardo Meggiorini įvarčiais ir pirmavo iki pat 67 minutės, kuomet po grubios "bulių" gynėjų klaidos rezultatą išlygino "Inter" saugas Estebanas Cambiasso.

Savo sąskaitoje 40 taškų turintys madų sostinės ekipos futbolininkai rikiuojasi ketvirtoje "Serie A" turnyrinės lentelės vietoje, o "Torino" - dvyliktoje.

Rezultatas:

Milano "Inter" 2 - 2 "Torino"

5' [1 - 0] C. Chivu 23' [1 - 1] R. Meggiorini 52' [1 - 2] R. Meggiorini 67' [2 - 2] E. Cambiasso