0

Šeštąją nesėkmę Lietuvos krepšinio lygos (LKL) rungtynėse patyrė Vilniaus „Sakalų“ (2 ir 6) klubas, kuris namuose 65:76 (14:16, 17:13, 13:20, 21:27) nusileido Palangos „Naglio“ (1 ir 6) ekipai.

Po lygios mačo pradžios antrajame kėlinyje šeimininkams pavyko atsiplėšti ir susikrauti dviženklį pranašumą – 30:18. Svečiai per paskutines tris minutes praleido vos tašką, o patys atsakė 11 ir iki didžiosios pertraukos gerokai sumažino deficitą – 29:31.

Trečiajame ketvirtyje iniciatyvą į savo rankas perėmė „Naglis“. Palangiškiai iki dvikovos pabaigos likus žaisti kiek daugiau nei 7 minutes turėjo 9 taškų persvarą – 56:47. Visgi vilniečiai nenuleido rankų ir atsakė spurtu 12:1 – 58:57. Netrukus „Naglis“ atsakė keliomis sėkmingomis atakomis ir persvėręs rezultatą savo naudai išsaugojo pergalę savo rankose.

„Sakalams“ Augustas Pečiukevičius pelnė 18 taškų (5 atk. kam. 4 rez. perd.), Virginijus Sirvydis – 12, Evaldas Baniulis – 10, Rolandas Matulis pridėjo 7 taškus (6 atk. kam.).

Nugalėtojams Laurynas Mikalauskas įmetė 17 taškų, Bilalas Bennas (13 atk. kam.) ir Dane'as Johnsonas (12 atk. kam.) surinko po 16 taškų.