Lietuvos ledo ritulio čempionate sužaistos didžiausią susidomėjimą kėlusios rungtynės, prieš kurias Vilniaus „Hockey Punks“ puoselėjo nemažas ambicijas. Tačiau sostinės komanda Pramogų arenos didžiojoje aikštėje antradienio vakarą antrą kartą sezone turėjo pripažinti Elektrėnų „Energijos“ penkių įvarčių pranašumą, šįsyk 3:8 (0:1, 2:3, 1:4). Kietai vykusiose rungtynėse jau pirmajame kėlinyje išdalinta net 16 baudos minučių. Vienintelė kėlinio įvartį pelnė „Energiją“ į priekį išvedęs Andrius Židkovas (15:34). Antrajame kėlinyje Aivaras Bendžius padidino skirtumą iki 2:0 (23:36), tačiau „Hockey Punks“ ginklų nesudėjo. Netrukus Karolis Šlikas (24:45) rezultatą sušvelnino, o daugumoje Modestas Kieras (27:39) rezultatą išlygino. Vis dėlto geriau sukomplektuota „Energija“ dar antrajame kėlinyje susigrąžino sukurtą pranašumą. Tai padarė Ugnius Čižas (37:35) ir Artūras Visockas (39:12). Trečiajame kėlinyje vilniečius pribloškė U.Čižo įvartis mažumoje (44:18). Vėliau Karolis Kubilius daugomoje padidino rezultatą iki 6:2 ir rungtynių baigtis tapo aiški. M.Kieras daugumoje dar sušvelnino „Hockey Punks“ atsilikimą (54:59) daugumoje pelnęs įvartį, tačiau Dovydas Kulevičius (56:50) ir paskutinę sekundę pasižymėjęs A.Bendžius įtvirtino „Energijos“ pergalę. „Energija“ tapo vienvalde čempionato lydere, per tris turus dar nepralaimėjusi nė karto. Lietuvos ledo ritulio čempionato turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai): 1. Elektrėnų „Energija“ 3 3 0 0 0 32:11 9

2. Vilniaus „Hockey Punks“ 4 2 0 0 2 19:22 6

3. Rokiškio „Rokiškis“ 2 1 1 0 0 9:6 5

4. Kauno „Baltų ainiai“ 2 1 0 1 0 8:3 4

5. Vilniaus „Geležinis vilkas“ 2 0 0 0 2 7:12 0

6. Juodupės „Juodupė“ 1 0 0 0 1 0:6 0

7. Elektrėnų „ESSM-2000“ 2 0 0 0 2 6:21 0