Lietuvos moterų rankinio lygos čempionato nugalėtojomis pirmą kartą tapo Kauno rajono „Garliavos-SM“ rankininkės. Jos penktosiose finalo rungtynėse šeštadienį svečiuose 28:21 (11:11) įveikė reguliariojo sezono nugalėtoją Kauno „Acme-Žalgirio“ komandą ir laimėjo seriją 3-2.

Ritos Urnikienės treniruojamai „Garliavos-SM“ komandai Diana Šatkauskaitė pelnė 8, Indrė Mockevičiūtė - 5, Daiva Būtėnaitė, Ginatrė Onusaitytė ir Justina Darulytė - po 4, Simona Navickaitė - 2, o Monika Kairytė - 1 įvartį.

Kauno ekipai 6 įvarčius pelnė Gabija Vidūnaitė, 5 - Audinga Kniubaitė, 4 - Dovilė Ilčiukaitė, 3 - Justina Darulytė, 2 - Lina Abramauskaitė, 1 - Justina Balzarevičiūtė.

Čempionėms nugalėtojų taurę įteikė lygos prezidentas Andrius Lukševičius bei lygos direktorius Grigorijus Gutermanas.

Čempionato uždarymas vyks trečiadienį 17 val. Kaune, „Combo“ klube.