Italijos čempionato finalo ketvirtosiose rungtynėse Sienos „Montepaschi“ komanda su dviem lietuviais išvykoje 83:88 nusileido Milano „Emporio Armani“ krepšininkams, bet serijoje iki keturių pergalių pirmauja 3:1.

Rimantas Kaukėnas per 27 minutes pelnė 6 taškus (2/4 dvitaškiai, 0/2 tritaškiai, 2/2 baudos metimai), atkovojo 2, perėmė 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir prasižengė 2 kartus.

23 minutes žaidęs Kšyštofas Lavrinovičius įmetė 17 taškų (6/9 dvitaškiai, 1/1 tritaškiai, 2/3 baudos metimai), atkovojo 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, dusyk pažeidė.

Rezultatyviau už lietuvį žaidė tik Bo McCalebbas, kurio sąskaitoje 18 taškų.

Nugalėtojams Nicolas Meli surinko 11 taškų, Omaras Cookas ir Malikas Hairstonas pridėjo po 10 taškų.