Eurolygos TOP-16 rungtynėse užtikrintą pirmą pergalę iškovojo Sienos „Montepaschi“ ekipa, kurioje rungtyniauja Kšyštofas Lavrinovičius ir Rimantas Kaukėnas. Italijos čempionai namuose nugalėjo Stambulo „Fenerbahce Ulker“ rezultatu 87:79 (25:13, 26:21, 18:17, 18:28).

Šeimininkai varžovus į priekį paleido tik rungtynių pradžioje (0:5, 3:7). Kėlinukui įpusėjus rezultatas jau tapo lygus (10:10), o netrukus Sienos žaidėjai jau tvirtai laikė iniciatyvą savo rankose. Antrame ketvirtyje turkai bandė mažinsi deficitą, tačiau prieš pat didžiąją pertrauką italai padidino skirtumą iki 17 taškų – 51:34.

Ketvirtojo kėlinuko pradžioje „Montepaschi“ pranašumas dar labiau padidėjo – 79:56. Šeimininkai akivaizdžiai atsipalaidavo ir leido svečiams gerokai priartėti, tačiau rimčiau pakutenti savo varžovų nervų Turkijos ekipai nepavyko.

R.Kaukėnas per 27 minutes pelnė 16 taškų (3/5 dvitaškiai, 1/3 tritaškis, 7/8 baudos), perėmė 3 kamuolius, atliko vieną rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 7 pražangas, triskart prasižengė ir prarado penkis kamuolius.

K.Lavrinovičius per 26 minutes pelnė 8 taškus (1/2 dvitaškiai, 2/7 tritaškiai), atkovojo 6 kamuolius, blokavo du varžovų metimus, perėmė du kamuolius bei atliko du rezultatyvius perdavimus. Krepšininkas taip pat išprovokavo vieną pražangą ir dukart suklydo.

„Montepaschi“: T.McIntire 24 (6 rez. perd.), B.Eze ir R.Kaukėnas – po 16, R.Sato – po 12.

„Fenerbahce Ulker“: M.Turkcan 25 (7 atk. kam., 7 kl.), G.Giricek 12 (5 per. kam.), G.Vidmar ir D.Smith – po 8.