Italijos krepšinio čempionato finalo antrosiose rungtynėse Sienos „Montepaschi“ ekipa, kurioje rungtyniauja Rimantas Kaukėnas ir Kšyštofas Lavrinovičius, namuose 79:66 (21:15, 23:15, 17:15, 18:21) nugalėjo Milano „Armani Jeans“ komandą, kuriai atstovauja Mindaugas Katelynas bei serijoje iki keturių pergalių pirmauja - 2:0.

K.Lavrinovičius per 23 minutes pelnė 8 taškus (3/3 dvitaškiai, 0/1 tritaškiai, 2/2 baudos metimai), atkovojo 6 kamuolius ir atliko rezultatyvų perdavimą.

R.Kaukėnas per 27 žaidimo minutes įmetė 16 taškų (2/5 dvitaškiai, 4/5 tritaškiai), sugriebė 2 kamuolius bei buvo rezultatyviausias savo klubo gretose.

Lietuviui neblogai talkino 15 taškų (9 rez. perd.) surinkęs Terrellas McIntyre‘as. Romainas Sato pridėjo 11 taškų.

M.Katelynas aikštelėje praleido 23 minutes, per kurias pelnė 14 taškų (2/7 dvitaškiai, 2/3 tritaškiai, 4/4 baudos metimai), atkovojo 6 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą bei buvo rezultatyviausias savo ekipos gretose.

Pralaimėjusių gretose taip pat pasižymėjo buvęs Vilniaus „Lietuvos ryto“ įžaidėjas Hollisas Price‘as (12 tšk.) ir Maurice‘as Tayloras (10 tšk.)