„Mojito-tv3.lt“ įgula po septynerių metų pertraukos tapo Kuršių marių čempione! Ji triumfavo „Platu-25“ klasėje. Absoliučioje įskaitoje nugalėjo jachta „Cool water“ ir kapitonas Raimondas Šiugždinis.

„Mes laimėjom! – džiaugėsi „Mojito-tv3.lt“ įgulos kapitonas Juozas Gordevičius. – Nuo pat starto užėmėme lyderių pozicijas ir stengėmės jų neužleisti.“

Paskutinis etapas nebuvo ilgas, tačiau iš buriuotojų pareikalavo daug kantrybės – numatytą starto valandą, priešingai, nei žadėjo sinoptikai, Kuršių marios buvo lygios kaip stiklas ir laivams teko daugiau nei dvi valandas plūduriuoti laukiant vėjo.

Gerokai po pietų Nidos dangų aptraukė debesys ir ėmė pūsti Vakaris. Lenktynės prasidėjo.

Paskutiniame etape, grumiantis dėl pirmųjų vietų, įvyko keli laivų susidūrimai, o teisėjams teko nagrinėti keturias konfliktines situacijas – protestus.

Didžiausias ir giliausias tradicijas Lietuvoje turintis buriavimo renginys – „Kuršių marių regata“ – šiemet vyko jubiliejinį 50-ąjį kartą.