„Liverpool“ klubas Anglijos „Premier“ lygos išvykos rungtynėse 1:0 nugalėjo „Newcastle United“ futbolininkus ir laikinai pakilo į pirmąją turnyrinės lentelės vietą.

Naby Keita 19-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir išvedė „Liverpool" ekipą į priekį 1:0.

„Newcastle United“ puolėjas Miguelis Almironas pirmojo kėlinio pabaigoje pasiuntė kamuolį į vartus, tačiau teisėjas užfiksavo nuošalę ir įvarčio neįskaitė.

„Liverpool“ po 34 sužaistų rungtynių turi surinkęs 82 taškus ir rikiuojasi pirmoje turnyrinės lentelės vietoje. Tuo tarpu „Man City“ su 80 taškų žengia antras, tačiau yra sužaidęs vieneriomis rungtynėmis mažiau.