Trečiąją pergalę iš eilės Italijos antrojo krepšinio diviziono ketvirtfinalio rungtynėse iškovojo ir pirmuoju pusfinalio dalyviu tapo Mindaugo Žukausko Pezaro "Scavolini Spar" klubas.

Pezaro krepšininkai penktadienį svečiuose 89:78 (24:17, 14:11, 21:23, 30:27) nugalėjo Feraros "Carife" penketuką ir laimėjo seriją iki trijų pergalių 3:0.

Pirmuosius du susitikimus savo aikštėje "Scavolini Spar" komanda laimėjo 99:97 ir 99:95 (po pratęsimo).

Lietuvis nugalėtojams pelnė 7 taškus ir po krepšiais sugriebė 4. Per 18 minučių M. Žukauskas prametė abu dvitaškius, pataikė 1 tritaškį iš 2 ir visus 4 baudų metimus.

Sėkmingiausiai Pezaro ekipoje rungtyniavo Michaelas Hicksas (23 tšk.), Rodney White`as (21 tšk.), Samuele Podesta (13 tšk.) ir Robertas Fultzas (po 12 tšk.).

23 taškus į Pezaro komandos krepšį įmetė Paulas Mariqney`us, 22 - Andre Collinsas.

Pergalę trečiosiose ketvirtfinalio rungtynėse iškovojo Mindaugo Katelyno Monferato "Junior Casale" klubas, namuose po pratęsimo 85:77 (17:19, 14:18, 23:18, 15:14, 16:8) įveikęs Riminio "Coopsette" krepšininkus ir serijoje iki trijų pergalių persvėręs rezultatą savo naudai 2:1.

Pirmosiose dvejose rungtynėse svečiuose Monferato komanda 75:74 laimėjo pirmąjį susitikimą ir 70:82 pralaimėjo antrąjį.

Puolėjas iš Lietuvos šeimininkams pelnė 12 taškų, atkovojo 7 ir perėmė 4 kamuolius bei atliko 3 rezultatyvius perdavimus. Per 40 žaidimo minučių M. Katelynas pataikė 1 tritaškį iš 2, 4 dvitaškius iš 9 ir 1 baudos metimą iš 2.

Rezultatyviau už lietuvį nugalėtojų gretose žaidė Cameronas Bennermanas (20 tšk.), Matteo Formentis (19 tšk.) ir Otisas George`as.

Riminio ekipai 15 taškų pelnė Omaras Tomas, 14 - Demianas Filloy ir 13 - Timas Pickettas.

Ketvirtąsias ketvirtfinalio serijos rungtynes komandos žais sekmadienį vėl Pezare.