7
“Neptūnas“ vs “Juventus“ (nuotr. Fotodiena.lt)

BEKO-LKL čempionato mažojo finalo serija pergale pradėjo „Neptūno“ ekipa. Kazio Maksvyčio auklėtiniai namuose 88:75 (21:16, 21:14, 23:19, 23:26) nugalėjo „Juventus“ krepšininkus ir serijoje iki trijų pergalių pirmauja 1:0.

7

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose rungtyniavo 23 taškus surinkęs Mindaugas Girdžiūnas, Martynas Mažeika pridėjo 19, Arno Butkevičiaus sąskaitoje 15 taškų.

Utenos ekipoje išsiskyrė Arvydas Šikšnius pelnęs 15 taškų, Nikita Barinovas surinko 13, 11 – Simas Buterlevičius.

Netektys. Šiose rungtynės „Neptūno“ ekipa turėjo verstis be dviejų starto penketo žaidėjų. Pusfinalio serijoje traumą patyrė Simas Galdikas, o prieš mažojo finalo dvikovą virškinimo problemos užklupo Mustafą Shakurą.

Antrasis kėlinys. Beveik nuo pat rungtynių pradžios pirmavęs „Neptūnas“ nutolo antrajame ketvirtyje, kai po Mindaugo Girdžiūno tritaškio įgijo 16 taškų pranašumą.

Intriga. Vienu metu aikštelės šeimininkai pirmavo 22-jų taškų skirtumu, tačiau „Juventus“ spurtavo ir sumažino atsilikimą. Vis dėlto Kazio Maksvyčio paprašyta minutės pertraukėlė ir taiklūs klaipėdiečių tritaškiai padėjo tašką rungtynėse.

Tvarkaraštis. Antrosios serijos rungtynės birželio 1 dieną (pirmadienį) bus žaidžiamos Utenoje. Susitikimą nuo 18 valandos 25 minučių tiesiogiai transliuos LRT televizija.