27
Oklando „Warriors“ – San Antonijaus „Spurs“ (nuotr. SCANPIX)

Puikiai iki trečiojo kėlinio rungtyniavęs San Antonijaus „Spurs“ klubas Vakarų konferencijos finalo pirmosiose rungtynėse neatsilaikė ir krito prieš Oklando „Warriors“ 113:111 (16:30, 26:32, 39:28, 32:21).

27

Svečių iš San Antonijaus spurtas prasidėjo antroje pirmo kėlinio pusėje, o pikas buvo pasiektas antrojo kėlinio viduryje, kai „Warriors“ atsilikinėjo 25 taškų skirtumu.

Bet tada prasidėjo „Warriors“ atkarpa. Trečiajame kėlinyje aikštės šeimininkai priartėjo po to, kai po vieną tikslų metimą atliko S. Curry, K. Durantas ir K. Thompsonas.

„Spurs“ ekipai skaudžiai atsiliepė vieno iš lyderių Kawhi Leonardo trauma. Jis po metimo nusileido ant Zaza Pachulios kojos ir pasisuko čiurną bei iškrito iš rikiuotės.

Į priekį „Warriors“ išsiveržė iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus žaisti 4 minutes. Nors likus žaisti kiek daugiau nei pusę minutės šeimininkai jau pirmavo 6 taškais, bet E. Ginobilis, tada „Spurs“ perėmė kamuolį ir pataikė dvi baudas.

S. Curry pataikė iš vidutinio nuotolio, komandas skyrė 3 taškai, o tada laisvas iš toli atakavo L. Aldridge`as, bet jo metimas skriejo pro šalį. Rungtynės baigėsi „Warriors“ pergale.

Puikiai rungtyniavęs S. Curry iš viso surinko 40 taškų, 7 atkovoti kamuoliai ir 3 rezultatyvūs perdavimai. Kevinas Durantas pelnė 34 taškus ir atkovojo 5 kamuolius.

„Warriors“: S. Curry 40, K. Durant 34, Z. Pachulia (9 atk. kam.) 11, D. Green (7 atk. kam., 7 rez. perd.) 9.

„Spurs“: L. Aldridge (8 atk. kam.) 28, K. Leonard (8 atk. kam.) 26, M. Gnobili 17, J. Simmons 12.