Anglijos „Premier“ lygos lyderis „Manchester City“ metų pabaigoje prarado taškus - išvykoje nesugebėjo įveikti vienų lygos autsaiderių „Crystal Palace“.

Rungtynės baigėsi lygiosiomis 0:0. Iki tol „Man City“ buvo pasiekusi net aštuoniolika pergalių iš eilės „Premier“ lygoje. Ji vis dar išlieka nepralaimėjusi po 21-ojo turo.

„Crystal Palace“ turėjo nuostabią progą laimėti - per pridėtą antro kėlinio laiką buvo skirtas 11 m baudinys, bet jo nerealizavo Luka Milivojevičius.

Svečiai kontroliavo kamuolį net 75 proc. laiko, bet į vartų plotą atliko tik keturis smūgius.

„Manchester City“ ir toliau tvirtai pirmauja - su 59 taškais užtikrintai lenkia antroje vietoje esančią Londono „Chelsea“ (45 tšk.).

Kitose rungtynėse Londono „Arsenal“ nesugebėjo įveikti „West Brom“ futbolininkų - rungtynės baigėsi 1:1 (0:0).

83-ąją minutę Alexis Sanchezas išvedė svečius į priekį, bet 89-ąją minutę į „Arsenal“ vartus buvo skirtas 11 m baudinys. Jį sėkmingai realizavo Jay Rodriguezas.

„Arsenal“ su 38 taškais pakilo į penktą vietą, „West Brom“ - priešpaskutiniai, devyniolikti (16 tšk.).