„Copa America” turnyro A grupės rungtynės tarp Argentinos ir Čilės rinktinių baigėsi lygiosiomis 1:1.

Tikslaus perdavimo sulaukęs Lautaro Martinezas 12-ąją minutę atliko smūgį, tačiau kamuolys skriejo virš vartų.

Nicolas Gonzalezas 18-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau vartų sargas sėkmingai atrėmė kamuolį.

Lionelis Messi 33-ąją minutę nuostabiu baudos smūgiu išvedė Argentinos rinktinę šiose rungtynėse į priekį 1:0.

Eduardo Vargas 53-ąją minutę atliko smūgį galva, tačiau kamuolį meistriškai atrėmė vartininkas.

Arturo Vidaliui 57-ąją minutę nepavyko realizuoti teisėjo skirto vienuolikos metrų baudinio. Visgi E.Vargas pirmasis atsidūrė prie vartininko atremto kamuolio ir nukreipęs jį į vartus išlygino rezultatą 1:1.

N.Gonzalezas 79-ąją minutę nepasinaudojo puikia proga pasižymėti, pastarojo smūgiuotas kamuolys galva skriejo virš vartų.