Lionelis Messi aikštėje pasirodė tik antroje rungtynių pusėje, bet argentinietis netrukus pelnė įvartį ir atvedė „Barcelonos“ klubą į pergalę, kuri užtikrino Ispanijos „La Liga“ čempionų titulą iki pirmenybių pabaigos likus trims turams.

Katalonai namie 1:0 (0:0) palaužė „Levante“ futbolininkus. Pergalingą įvartį 62-ąją minutę pelnė L.Messi, kuris į aikštę žengė tik prasidėjus antram kėliniui. Tai buvo 34-asis argentiniečio įvartis šiame „La Liga“ sezone.

„Barcelona“ klubui tai 26-asis Ispanijos čempionų titulas, o asmeniškai L.Messi – net dešimtasis.

„Barcelona“ su 83 taškais tapo nebepavejama artimiausiems persekiotojams – Madrido „Atletico“ futbolininkams. Katalonams dabar lieka kitų dviejų titulų medžioklė – UEFA Čempionų lygos pusfinalyje laukia „Liverpool“, o „Copa del Rey“ taurės finale „Sevilla“ klubai.