Marius Grigonis buvo vienas rezultatyviausių rungtynėse ir padėjo komandai iškovoti triuškinamą pergalę. Berlyno ALBA svečiuose 86:67 (25:14, 13:25, 26:13, 22:15) nugalėjo Liudvigsburgo „MHP Riesen“.

ALBA pirmąjį kėlinį pralaimėjo 14:25, bet likusiuose trijuose su problemomis nesusidūrė.

Berlyno krepšininkai pataikė 16 dvitaškių iš 22 (73 procentai) ir 14 tritaškių iš 31 (45 proc.). „MHP Riesen“ realizavo keturis tolimus metimus iš 28 (14 proc.). ALBA atliko 22 rezultatuvius perdavimus, „MHP Riesen“ – devynis.

M. Grigonis žaidė 31 minutę, rungtynes pradėjęs starto penkete. Lietuvis pasižymėjo 15 taškų, pataikęs penkis metimus iš 12-os. Gynėjas atliko penkis rezultatyvius perdavimus ir surinko 17 naudingumo balų.

Taip pat rezultatyviai žaidė ir M. Grigonio komandos draugas Luke’as Sikma. Jo sąskaitoje – 15 taškų, šeši taiklūs metimai iš devynių, devyni atkovoti kamuoliai ir 22 naudingumo balai.

ALBA (13 pergalių / 4 pralaimėjimai) užima antrąją Bundeslygos poziciją, „MHP Riesen“ (12/4) – trečiąją. Pirmauja Miuncheno „Bayern“ (15/1).