Svarbią pergalę Eurolygoje iškovojo Atėnų „Panathinaikos“ (17/10) komanda, atstovaujama Mariaus Grigonio. Ergino Atamano auklėtiniai svečiuose 97:86 (18:24, 27:12, 22:25, 30:25) pranoko Madrido „Real“ (22/5) krepšininkus, kurie patyrė pirmąjį pralaimėjimą namų arenoje šį sezoną.

Tai buvo ir antras Eurolygos čempionų pralaimėjimas iš eilės.

M. Grigonis blykstėlėjo rungtynių pabaigoje pelnydamas du svarbius tritaškius. Apskritai lietuvis per 19 minučių pelnė 11 taškų (0/1 dvit., 3/5 trit., 2/2 baud.), atkovojo ir perėmė po 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 3 pražangas, padarė klaidą, 2 sykius prasižengė ir surinko 12 naudingumo balų.

Susitikimo pradžioje šeimininkavo Madrido ekipa, kuri greitai ėmė tolti (13:22). Visgi, svečius gelbėjo įspūdingas antrasis ketvirtis. Jo pradžioje graikai sugebėjo persverti rezultatą (25:24), o atkarpa 7:0 leido atitrūkti (36:28).

Galiausiai, prieš didžiąją pertrauką skirtumas padidėjo iki dviženklio (43:32). Verta paminėti, kad antrą kėlinį Graikijos ekipa laimėjo net 15 taškų skirtumu – 27:12.

Po didžiosios pertraukos aikštės šeimininkai ėmė naikinti deficitą ir netrukus susigrąžino persvarą (50:52). Graikai sugebėjo atsitiesti, persverti rezultatą ir lemiamą kėlinį pasitiko su 6 taškų persvara (67:61).

Lemtingu tapo Atėnų ekipos spurtas 8:0, kuris nuo vos minimalaus pranašumo padėjo susikrauti 9 taškų atstumą (83:74). Nors ispanai bandė gelbėtis, bet atkarpa 5:0 svečiams leido susikrauti dviženklį pranašumą ir padėti tašką mače (90:80).

Susitikimą E. Atamano auklėtiniai laimėjo 97:86.

„Panathinaikos“: Mathiasas Lessortas 26 (12/18 dvit., 2/2 baud., 7 atk. kam., 33 n. b.), Kendrickas Nunnas 17 (7 rez. perd.), Kostas Sloukas 16 (6 rez. perd., 27 n. b.), Marius Grigonis 11, Kostas Mitoglou 8 (9 atk. kam.).

„Real“: Guerschonas Yabusele 18 (5/7 dvit., 1/2 trit., 5/5 baud.), Džananas Musa 16, Fabienas Causeuras 13, Mario Hezonja 12, Walteris Tavaresas 10, Facundo Campazzo 9 (7 rez. perd.), Alberto Abalde 6.