Sekmadienį Lietuvos maratonininkai Ispanijoje dalyvavo dviejuose World Athletics statusąturinčiuose bėgimuose.

XXXVIII Sevilijos maratone geriausias 2022 metų pasaulio ultramaratonininkas Aleksandras Sorokinas „trumpoje“ sau distancijoje užėmė 118 vietą (2:25:33), Vaidas Ramanauskas buvo 292-as (2:38:29).

„Įveikta. Maratonas yra trumpa ir maloni distancija“, - rašė A.Sorokinas, įpratęs prie kur kas ilgesnių, kartais net 300 km viršijančių, bėgimų.

Sevilijoje nugalėjo etiopas Gadisa Birhanu Shumie – 2 val. 4 min. 59 sek.

Neringa Songailaitė-Kovarskienė moterų grupėje užėmė 100-ąją vietą (3:10:35), o Sabina Germanovič – 217-ą (3:30:50). Tarp moterų nugalėjo Jackline Chelal iš Kenijos (2:20:29).

Auksinio lygio Barselonos pusmaratonyje Ignas Brasevičius finišavo 31-as (1:04:44). Triumfavo Kenijos stajeris Charlesas Kipkkurui Langatas (58:53).