Trečiąją nesėkmę JAV vykstančios Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) Orlando vasaros lygos rungtynėse patyrė Indianos „Pacers“ klubas su Mantu Kalniečiu, trečiadienį 65:90 (13:21, 19:30, 16:15, 17:24) pralaimėjęs antrąją pergalę iš keturių galimų iškovojusiai Detroito „Pistons“ ekipai.

Nuo atsarginių suolo pirmojo kėlinuko pabaigoje pakilęs lietuvis per dvi aikštelėje praleistas minutes (1:58) pasižymėti nespėjo. Įtariama, kad vos kelias akimirkas žaidęs krepšininkas pajuto kirkšnies skausmus ir buvo priverstas palikti aikštelę. 25 taškus į nugalėtojų krepšį įmetė Joe Youngas, 23 - Mylesas Turneris.

Nugalėtojams Stanley Johnsonas pelnė 20 taškų, Darrunas Hilliardas ir Sundiata Gainesas - po 14.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.