„Manchester United“ Anglijos „Premier“ lygos rungtynėse namuose 3:0 (1:0) sutriuškino Londono „West Ham United“ futbolininkus. Tuo tarpu Londono „Chelsea“ namuose 2:4 (1:2) turėjo pripažinti „Wolves“ futbolininkų pranašumą.

Aktyviau varžybas pradėję „Raudonieji velniai“ pirmieji atidarė įvarčių sąskaitą, kai 23-ią minutę pasižymėjo 21-ą gimtadienį šiandien švenčiantis norvegas Rasmusas Hojlundas 1:0.

Po didžiosios pertraukos Eriko ten Hago auklėtiniai pelnė dar du įvarčius.

49-ąją minutę Alejandro Garnacho smūgiuotas kamuolys nuo varžovo „rikošeto“ atsidūrė vartų tinkle ir rezultatas tapo 2:0.

Tas pats A.Garnacho 84-ąją minutę antrą kartą šiame susitikime nuginklavo vartininką ir rezultatas jau tapo triuškinamas 3:0.

„Chelsea“ subyrėjo gynyboje

Kitame „Premier“ lygos susitikime Mauricio Pochettino auklėtiniai namuose 2:4 nusileido Gary O'Neilo auklėtiniams ir nukrito į 11-ą vietą „Premier“ lygos vietą.

Cole‘as Palmeris 19-ąją minutę tiksliai nukreipė kamuolį į tolimąjį vartų kampą ir išvedė „Chelsea" ekipą į priekį 1:0.

Matheusas Cunha 22-ąją minutę smūgiuotas kamuolys nuo varžovo atsidūrė vartų tinkle ir rezultatas tapo lygus 1:1.

Axelis Disasi 43-ąją minutę nukreipė kamuolį į savus vartus ir „Wovles“ išsiveržė šiame susitikime į priekį 2:1.

M.Cunha 63-ąją minutę antrą kartą šiame susitikime nuginklavo vartininką ir padidino svečių pranašumą 3:1.

Perdavimo sulaukęs Pablo Sarabia 66-ąją minutę atliko smūgį, tačiau kamuolys skriejo virš skersinio ir pasižymėti nepavyko.

M.Cunha 82-ąją minutę užtikrintai realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį ir rezultatas tapo triuškinamas 4:1.

Thiago Silva 86-ąją minutę standartinės situacijos metu pasiuntė kamuolį į vartus ir šiek tiek sušvelnino rezultatą 2:4.