Anglijos „Premier” lygos 11-ojo turo rungtynėse dar vieną triuškinančią pergalę šventė čempionų titulą ginanti „Manchester City” komanda. Kiek vėliau savus žiūrovus džiugino ir Londono „Chelsea”.

Mančesteryje vykusi „Man City” ir „Southampton” dvikova baigėsi šeimininkų pergale rezultatu 6:1 (4:1).

Pergalę „miestiečiai” užsitikrino jau pirmajame kėlinyje, kurio metu pelnė 4 įvarčius. Antroje rungtynių pusėje liko išsiaiškinti galutinį rezultatą, o Pepo Guardiolos auklėtiniai mušė dar dukart.

Į priekį šeimininkai išsiveržė jau 6-ą minutę, kai į savus vartus įsimušė W. Hoedtas. 12-ą minutę pranašumą padidino S. Aguero, 18-ą minutę triuškinimą pradėjo D. Silva.

Tiesa, 30-ą minutę svečiai rezultatą sušvelnino, tačiau tai buvo viskas, ką šiandien pavyko sukurti „Southampton” ekipai.

45-ą minutę R. Sterlingas pelnė ir ketvirtą savo komandos įvartį. 67-ąją jis pasižymėjo dar kartą, o visišką varžovų košmarą užbaigė 90-ą minutę pelnytas L. Sane įvartis.

Po 11-ojo turo „Man City” yra surinkusi 29 taškus ir užima 1-ąją vietą, „Southampton” su 7 taškais lieka 16-oje vietoje.

Londono „Chelsea” savų žiūrovų akivaizdoje įveikė to paties miesto „Crystal Palace”. Derbis baigėsi šeimininkų pergale rezultatu 3:1 (1:0).

„Chelsea” pergalę garantavo sportinę formą vėl atgaunantis Alvaro Morata, susitikime pelnęs du įvarčius.

Jis šeimininkus išvedė į priekį 32-ą minutę, tačiau vos prasidėjus antrajam kėliniui svečiai rezultatą išlygino. 53-ą minutę pasižymėjo A. Townsendas (1:1).

Tiesa, lygiu rezultatu „Crystal Palace” džiaugėsi vos dvylika minučių, nes 65-ąją vėl pasižymėjo A. Morata. Pergalę užtikrino 70-ą minutę Pedro pelnytas įvartis (3:1).

Po 11-ojo turo „Chelsea” su 27 taškais rikiuojasi 2-oje vietoje. „Crystal Palace” su 8 taškais lieka 14-i.