Anglijos „Premier“ lygoje įvyko principinė dvikova tarp dviejų Mančesterio klubų. Nors rungtynėse „Manchester United“ pasižymėjo pirmieji ir po pirmojo kėlinio pirmavo, galiausiai jiems nepavyko atlaikyti oponentų spaudimo. „Manchester City“ džiaugėsi pergale 3:1.

Rungtynes „Manchester United“ pradėjo fantastiškai. Aštuntąją minutę Marcusas Rashfordas fantastišku šūviu iš už baudos aikštelės ribų nuo skersinio pasiuntė kamuolį į „Manchester City“ vartus.

Praleidusi įvartį „City“ visiškai perėmė iniciatyvą ir turėjo ne vieną progą išlyginti rezultatą. Kone idealią situaciją įvarčiui turėjo Erlingas Haalandas, bet norvegas iš artimos distancijos įsigudrino nepataikyti į tuščią vartų plotą, pasiųsdamas kamuolį virš vartų.

Antrajame kėlinyje puikų įvartį pelnė jau „Manchester City“ saugas Philas Fodenas. Jis taip pat atliko puikų smūgį iš toli, išlyginusį rungtynių rezultatą.

Toliau oponentus spaudę Pepo Guardiolos auklėtiniai savo tikslą galiausiai pasiekė 80-ąją minutę. Vėl sužibėjo P. Fodenas, šį kartą įsiveržęs į baudos aikštelę ir iš jos atlikęs smūgį į oponentų vartų kampą.

Per likusią rungtynių dalį „Manchester United“ taip ir nesugebėjo susikurti progų išlyginti rezultatą. O galiausiai klaida netoli savo vartų leido E. Haalandui pabėgti prieš vartininką ir reabilituotis pasiunčiant kamuolį į vartus.