9
„Man United“ klubas šventė pergalę Anglijos taurėje   (nuotr. SCANPIX)

„Man United“ klubas šventė pergalę Anglijos taurėje

„Manchester United“ klubas „Carabao“ taurės trečiojo etapo rungtynėse namuose 3:0 sutriuškino „Crystal Palace“ futbolininkus.

9

Alejandro Garnacho 21-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir išvedė „Man Utd“ ekipą į priekį 1:0.

Facundo Pellistri 26-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolį sėkmingai blokavo varžovas ir rezultatas išliko nepakitęs.

Casemiro 27-ąją minutę standartinės situacijos metu puikiu smūgiu galva nuginklavo vartininką ir padvigubino pranašumą 2:0.

Masonas Mountas 45-ąją minutę pakėlė kamuolį nuo kampinio gairelės, tačiau sukurti pavojaus prie varžovų vartų nepavyko.

Anthony Martialis 55-ąją minutę tiksliai pasiuntė kamuolį į dešinįjį vartų kampą ir šio susitikimo rezultatas tapo triuškinamas 3:0.

Jonny Evansas 71-ąją minutę standartinės situacijos metu atliko smūgį galva, tačiau nukreipti kamuolio į vartus nepavyko.

F.Pellistri 83-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolį sėkmingai blokavo varžovas ir pasižymėti nepavyko.