Kauno „Žalgirio“ krepšininkai po dvigubos Eurolygos savaitės pergalę iškovojo ir „Betsafe-LKL“ čempionate. Daugkartinis šalies čempionas svečiuose 94:57 (19:17, 18:13, 29:16, 28:11) sutriuškino Prienų „Labas GAS“ komandą.

Po pergalingų rungty ių žalgiriečių strategas Kazys Maksvytis, kad auklėtiniai pirmoje susitikimo dalyje atrodė prisnūdę, tačiau po didžiosios pertraukos situacija aikštėje pasitaisė.

„Pirmoji rungtynių dalis buvo tokia mieganti iš mūsų pusės. Dėl antrosios mačo dalies priekaištų komandai neturiu. Kamuolys judėjo daug geriau, parodėme daugiau energijos ir pasiekėme pergalę“, – kalbėjo K.Maksvytis.

Šią savaitę laukia svarbios Eurolygos rungtynes. Jei galėtumėt pasirinkti, ar geriau tokios rungtynės, kur visiems žaidėjams padalinote minutes, ar geriau treniruotė?

Sunku pasakyti. Yra trenerių, kurie pasakytų, kad geriausia treniruotė, tai yra rungtynės. Yra kaip yra, mes prisitaikome. Neatsakysiu į klausimą. Kartais būna geriau taip, o kartais kitaip.

I.Brazdeikis gavo tiesiog poilsio šiandien?

Šiek tiek sirguliuoja. Tikimės, kad viskas bus gerai ir nuo rytojaus jau prisijungs prie komandos.

Kas lėmė kokybės skirtumą pirmoje ir antroje rungtynių dalyje?

Sunku pasakyti. Antroje pusėje pasitaisėme, bet pirmoje labai vėlavome reaguoti į varžovų gynybą, savo puolimą, veiksmus gynyboje. Po pertraukos žaidėjai tai ištaisė ir dėl to priekaištų jiems neturiu.