Europos vyrų krepšinio čempionato E grupės antrosiose rungtynėse Makedonijos rinktinė 86:75 nugalėjo Vokietijos krepšininkus bei išsaugojo viltis patekti į ketvirtfinalį.

Pirmoje rungtynių dalyje vyko kova taškas į tašką. Įpusėjus mačui rezultatas buvo lygus - 36:36.

Po didžiosios pertraukos padėti kontroliavo Makedonijos krepšininkai. Jie viso kėlinuko metu turėjo 5-9 taškų persvarą, o paskutinę ketvirčio sekundę pataikytas P.Antičiaus tritaškis suteikė makedonams dviženklį pranašumą - 62:50.

Paskutiniajame kėlinuke vokiečiams nepavyko atkurti intrigos ir jie patyrė nesėkmę rezultatu - 75:86.

Nugalėtojams Vrbica Stefanovas pelnė 25 taškus (4/6 dvitaškiai, 4/5 tritaškiai, 5/6 baudos metimai, 5 per.kam.), Jeremiahas Massey - 16, Pero Antičius ir Dime Tasovskis (5 per.kam.) įmetė po 13 taškų.

Pralaimėjusiems Lucca Štaigeris surinko 14 taškų, Patrickas Femerlingas - 13, Timo Ohlbrechtas - 12, Heiko Schaffartzikas (5 rez. perd.) bei Demondas Greene'as pridėjo po 10 taškų.