Dramatišką pergalę C grupėje iškovojo Makedonijos (1/1) rinktinė, kuri tik po labai atkaklios kovos 78:76 (21:18, 16:23, 23:21, 18:14) palaužė Kroatijos (1/1) krepšininkus.

Atkakli kova vyko visų rungtynių metu. Nors po pirmųjų dvidešimties minučių kroatai pirmavo 41:35, bet likusius kėlinius aikštėje vyravo įnirtinga kova. Prasidėjus ketvirtajam mačo kėliniui makedonai priekyje buvo minimalia persvara - 63:62.

Sužaidus pusę ketvirtojo kėlinio švieslentėje degė jau lygus rezultatas - 68:68. Kroatai, pataikę tolimą metimą, bandė atitrūkti toliau, tačiau po B.McCalebbo taiklaus metimo komandas skyrė vienas taškas - 70:71. Čia pat Kroatijos rinktinė surengė nerezultatyvią ataką, makedonai pataikė abi baudas ir jie jau priekyje - 72:71.

Iki mačo pabaigos likus žaisti kiek mažiau nei minutę po Vlavo Ilievski taiklių dviejų baudos metimų makedonai pirmavo rezultatu 76:74. Bet tuo pačiu atsakė ir Kroatijos rinktinė - mače rezultatas vėl lygus - 76:76.

Ketvirtajame kėlinyje buvo likę žaisti apie 20 sekundžių, kai sėkmingai savo komandos ataką užbaigė V.Ilievski - 78:76. Paskutinės atakos teisę turėjo kroatai, tačiau jų tritaškis skriejo pro šalį ir emocingą pergalę šventė makedonai - 78:76.

Makedonija: Bo McCalebbas 19, Vlado Ilievski 18, Pero Antičius 15, Todoras Gečevskis 10.

Kroatija: Dontaye Draperis 13, Damiras Markota 12, Bojanas Bogdanovičius 11, Krunoslavas Simonas ir Ante Tomičius po 10.