0

Antradienį startavo UEFA Čempionų lygos grupių etapo kovos.

Neįtikėtiną pergalę „Santiago Bernabeu“ stadione iškovojo Madrido „Real“ komanda, kuri, po dramatiškos kovos, paskutinėmis rungtynių akimirkomis išplėšė pergalę prieš „Manchester City“ ekipą.

Pirmasis kėlinys prasidėjo abiejų komandų žvalgyba ir progų sukurta nedaug. Kiek arčiau tikslo buvo „Real“ žaidėjai: 40 minutę po Angelio Di Maria perdavimo vos nepasižymėjo Gonzalo Higuainas, o 42 minutę jau pats A.Di Maria atliko labai pavojingą smūgį - kamuolys praskriejo šalia kairiojo „City“ vartų virpsto.

Antrajame kėlinyje vaizdas aikštėje kurį laiką nesikeitė, retkarčiais iniciatyvą perimdavo tai „Real“, tai „City“.

60 minutę kamuolio į Joe Harto ginamų vartų „devyniukę“ vos nepasiuntė „Real“ gynėjas Marcelo. Vos po šešių minučių tas pats Marcelo dar kartą pabandė Anglijos rinktinės vartininko budrumą, tačiau ir vėl kamuolys praskriejo keli centimetrai virš skersinio.

Neįmuši tu - įmuša tau. Šis senas, nuvalkiotas, tūkstantį kartų girdėtas ir visoks kitoks posakis suveikė ir šiose rungtynėse: 69 minutę, vos penkias minutes aikštėje išbuvęs, po keitimo pasirodęs bosnis Edinas Džeko rezultatą persvėrė „City“ naudai.

Tačiau ilgai įvarčiu svečiai nesidžiaugė: 76 minutę brazilui Marcelo „trečias kartas nemelavo“ - itin aktyviai šiame mače žaidęs gynėjas ties „City“ baudos aikštelės 16 metrų žyma techniškai susistabdė kamuolį ir tiksliu smūgiu nuginklavo J.Hartą. 1:1.

Praleidę įvartį „City“ futbolininkai nesutriko ir geras 10 minučių spaudė „Real“ jų pačių baudos aikštelėje. Šis spaudimas davė vaisių: 85 minutę po keitimo aikštėje pasirodęs argentinietis Pablo Zabaleta maždaug 30 metrų nuo „Real“ vartų uždirbo baudinį, o jį tobulai išnaudojo dar pirmajame kėlinyje prancūzą Samirą Nasri pakeitęs Aleksandras Kolarovas. Greitai ir nepatogia trajektorija skriejęs kamuolys buvo nepasiekiamas „Real“ gynėjams, atšoko prieš vartininką Ikerą Casillasą ir atsidūrė vartų tolimajame kampe.

Kai jau atrodė, kad „City“ futbolininkams, siekiant išsivežti 3 taškus, tereiks ramiai apsiginti, „Real“ nusprendė įvykius aikštėje apversti „aukštyn kojom“.

87 minutę techniškai „City“ baudos aikštelės prieigose susitvarkęs su kamuoliu pasižymėjo ir rezultatą išlygino Karimas Benzema, o 90 minutę į euforiją savus sirgalius pasiuntė Cristiano Ronaldo.

Per likusį laiką be žado likę „City“ futbolininkai nebesugebėjo sukurti nieko pavojingesnio, o „Real“ ramiai „pastumdė“ kamuolį ir išvargo puikią bei emocijų kupiną pergalę.

D grupė

„Real“ 3-2 „Manchester City“

69' [0 - 1] E. Dzeko

76' [1 - 1] Marcelo

85' [1 - 2] A. Kolarov

87' [2 - 2] K. Benzema

90' [3 - 2] C. Ronaldo