Šiandien vakare „Vicente Calderon“ stadione įvyko Madrido miesto derbis, kuriame susikovė „Atletico“ ir „Real“ klubai. Prieš šį mačą „Barcelona“ 2-2 sužaidė su Bilbao „Athletic“, todėl šių rungtynių baigtis nelėmė šalies čempiono. Visgi klubai kovėsi dėl antrosios vietos ir ją įtvirtino „Real“ klubas, kuris 2-1 nugalėjo „Atletico“ komandą.

Pirmasis kėlinys. Abi komandos apylygiai pradėjo rungtynes, tačiau „Atletico“ jau 4 minutę įmušė įvartį. Diego Lopezas atlaikė pirmąjį baudos smūgį, tačiau prie atšokusio kamuolio pirmi suskubo „Atletico“ žaidėjai ir įvartį galva įmušė Radamelis Falcao.

Po kelių minučių Raulis Albiolis gavo geltoną kortelę ir „Atletico“ atliko dar vieną standartinę situaciją. Ji baigėsi netiksliu Koke smūgiu.

13 minutę geltoną kortelę gavo ir „Atletico“ narys Filipe. Prie kamuolio stojo Angelis Di Maria, kuris siuntė kamuolį į baudos aikštelę, o jį į savus vartus įmušė Juanfranas.

Po penkių minučių „Karališkasis“ klubas susirinko dar dvi geltonas korteles. Jas gavo Sami Khedira ir Pepe. Teisėjas netgi ramino Jose Mourinho, kuris nebuvo patenkintas vaizdu aikštelėje.

Svečiams nesisekė kurti pavojingų atakų ir kamuolys dažniau būdavo prie D.Lopezo vartų. Atrodė, kad „Real“ atsarginei sudėčiai sunku tvarkytis su „Atletico“ puolimu.

„Atletico“ daug ilgiau kontroliavo kamuolį, bet „Real“ klubui vis pavykdavo apsiginti. Pats „Karališkasis“ klubas rimto pavojaus prie Thibauto Courtoiso ginamų vartų nesukūrė. Kėlinio pabaigoje svečių gretose dar vieną kortelę gavo Alvaro Morata.

43 minutę geroje situacijoje buvo Karimas Benzema, tačiau prancūzas smūgiavo tiesiai į vartininką. Daugiau pavojingų epizodų pirmajame kėlinyje nebuvo.

Antrasis kėlinys. Aikštės šeimininkai bandė aktyviai pradėti ir antrą kėlinį, bet per pirmą ataką „Atletico“ klubui buvo užfiksuota nuošalė. Kitoje atakoje darbo turėjo ir D.Lopezas, bet jam pavyko apginti savo vartus.

56 minutę visai šalia vartų smūgiavo „Atletico“ saugas Gabi Fernandezas, o jau kitos atakos metu laimę iš toli bandė Filipe, bet ir jis kamuolį pasiuntė šalia vartų. Po kelių minučių baudos aikštelėje krito R.Falcao, bet teisėjas pražangos nefiksavo.

Nepaisant „Atletico“ spaudimo, 63 minutę „Real“ išsiveržė į priekį. Puikų įvartį po K.Benzema perdavimo įmušė A.Di Maria.

„Atletico“ stengėsi greitai atsigauti, tačiau D.Lopezas sureagavo į pavojingą varžovų perdavimą ir numušė kamuolį toliau nuo savo vartų.

Po minutės „Atletico“ į aikštę išleido puolėją Adrianą Lopezą. Po dar kelių akimirkų Diego Costa gavo geltoną kortelę už vaidybą, tačiau žiūrint pakartojimą matėsi, kad prieš „Atletico“ puolėją buvo prasižengta.

„Atletico“ visais įmanomais būdais stengėsi išlyginti rungtynių rezultatą, bet „Real“ sugebėdavo apsiginti ir rungtynių pabaiga po truputį artėjo. Prie pagrindinio mačo laiko teisėjas pridėjo tris minutes, todėl tik tiek namų ekipa turėjo laiko, kad išsigelbėtų.

Labai pavojingo momento „Atletico“ taip ir nesukūrė, todėl daugiau įvarčių nebuvo. Taigi derbio pergalę šventė „Real“ ekipa, kuri pratęsė 14 metų trunkančią nepralaimėtų rungtynių seriją prieš „Atletico“ klubą. „Atletico Madrid“ 1 – 2 „Real Madrid“ 4‘ [1 – 0] Radamel Falcao 13‘ [1 – 1] Juanfran 63' [1 – 2] Angel Di Maria