Madrido „Real“ Ispanijos „La Liga“ pirmenybių rungtynėse namuose 2:1 įveikė „Rayo Vallecano“ futbolininkus.

Šeimininkus į priekį išvedė Karimas Benzema, kuis 31-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką 1:0.

Madrido ekipa turėjo šansų pasižymėti, bet nesugebėjo padvigubinti rezultato ir rungtynėms artėjant prie pabaigo buvo nubausti.

Raulis de Tomas 84-ąją minutę tiksliai pasiuntė kamuolį į varžovų vartų tinklą ir atstatė šioje dvikovoje pusiausvyrą 1:1.

Visgi šeimininkai sugebėjo išsigelbėti, kai Rodrygo 89-ąją minutę smūgiu iš tolimos distancijos nuginklavo vartininką ir išplėšė „Real“ dramatišką pergalę rezultatu 2:1.