Ketvirtą pergalę Ispanijos ACB krepšinio lygos šeštojo turo mače sekmadienį iškovojo bei į šeštąją vietą iš dešimtosios aštuoniolikos komandų turnyre pakilo Valensijos "Pamesa" su Mindaugu Timinsku, namuose 75:51 (22:12, 13:17, 19:19, 21:3) sutriuškinusi dešimtojoje pozicijoje atsidūrusius Las Palmaso "Gran Canaria" (3 pergalės ir 3 pralaimėjimai) krepšininkus.

Lietuvis į svečių krepšį įmetė 4 taškus bei po krepšiu atkovojo 2 kamuolius. Per nepilnas 7 žaidimo minutes (6:41) M. Timinskas pataikė abu dvitaškius.

Nugalėtojų gretose sėkmingiausiai žaidė Rubenas Douglasas (15 tšk.), Dejanas Milojevičius ir Shammondas Williamsas (po 11 taškų).

Antrą pergalę šeštajame ture iškovojo bei į tryliktąją vietą pakilo Dariaus Pakamanio Valjadolido "Grupo Capitol" komanda, sekmadienį svečiuose 92:78 (29:22, 33:23, 16:15, 14:18) nugalėjusi Manresos Ricoh (7 vieta - 4/2) krepšininkus.

Lietuvis buvo trečias pagal rezultatyvumą nugalėtojų gretose - įmetė 15 taškų. Per 19 su puse minutės D. Pakamanis pataikė visus 3 tritaškius, 2 dvitaškius iš 3 bei realizavo abu baudų metimus.

Sėkmingiau už Lietuvos krepšininką rungtyniavo tik Oscaras Yebra (17 tšk.) ir Brianas Boddickeris (16 taškų).

Kitų sekmadienio ACB krepšinio lygos šeštojo turo mačų rezultatai:

Madrido "Real" - "C.B. Granada" 95:72 "AXA F.C. Barcelona" - Fuenlabrados "Alta Gestion" 78:62 Malagos "Unicaja" - "ViveMenorca" 66:83 Musijos "Polaris World CB" - Žeronos "Akasvayu" 76:67 Bilbao "iurbentia" - Sevilijos "Cajasol" 81:66

Ketvirtąją vietą pirmenybėse užima Simo Jasaičio Vitorijos "TAU Ceramica" (4/2) klubas, o pirmauja Badalonos "DKV Joventut", Madrido "Real" ir "AXA F.C. Barcelona" (po 5/1) krepšininkai.

Ispanijos ACB krepšinio lygos lyderių rikiuotė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis):

1. Badalonos "DKV Joventut" 6 5 1 541:451
2. Madrido "Real" 6 5 1 474:440
3. "AXA F.C. Barcelona" 6 5 1 476:447
4. Vitorijos "TAU Ceramica" 6 4 2 490:429
5. Bilbao "iurbentia" 6 4 2 457:414
6. Valensijos "Pamesa" 6 4 2 460:419