Ispanijos krepšinio čempionate susitiko dvi tituluočiausios šalies komandos - Madrido „Real“ ir Barselonos „Regal Barcelona“. „El Clasico“ vadinamoje dvikovoje triumfavo namuose žaidęs Martyno Pociaus atstovaujamas „Real“ klubas, kuris įveikė varžovus rezultatu 78:74 (18:16, 30:20, 14:22, 16:16).

Likus žaisti pusantros minutes M.Pocius dvitaškiu persvėrė rezultatą aikštės šeimininkų naudai (74:72), o prasidėjus paskutinei minutei lietuvis padidino persvarą iki penkių taškų - 77:72. Per likusį laiką katalonams pavyko tik minimaliai sumažinti atsilikimą.

21 minutę aikštelėje praleidęs lietuvis surinko 10 (dvitaškiai 3/4, tritaškiai 1/4, baudos 1/3) taškų, atkovojo 3 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė kamuolį, 2 sykius suklydo, išprovokavo 3 varžovų pražangas bei sykį suklydo.

Po 16 taškų prie pergalės pridėjo Jaycee Carrollas (tritaškiai 3/4) ir Ante Tomičius (8 atk. kam.), 11 - Carlosas Suarezas.

„Regal Barcelona“ komandoje išsiskyrė Pete'as Mickaelas (14 tšk.), Marcelinho Huertas (13 tšk.) bei Boniface'as N'Dongas (12 tšk.).

Po šių rungtynių abi komandos savo sąskaitose turi po 11 pergalių ir 3 pralaimėjimus.