Antrąją nesėkmę Ispanijos krepšinio čempionato pusfinalyje patyrė Martyno Pociaus atstovaujamas Mardido „Real“ klubas, kuris svečiuose po pratęsimo 79:82 (13:15, 17:17, 17:22, 22:15, 10:13) nusileido Vitorijos „Caja Laboral“ krepšininkams.

Serijoje iki trijų pergalių „Karališkasis“ klubas atsilieka 1:2.

Paskutinę ketvirtojo kėlinio sekundę dvitaškį pataikęs Pablo Prigioni išplėšė pratęsimo aikštės šeimininkams (69:69) ir  „Caja Laboral“ komanda sugebėjo tuo pasinaudoti. Likus žaisti minutę iki pratęsimo pabaigos rezultatas dar buvo lygus (78:78), tačiau lemiamą atkarpą Vitorijos komanda laimėjo 4:1 ir iškovojo pergalę.

21 minutę aikštelėje praleidęs lietuvis pelnė 2 (tritaškiai 0/1, baudos 2/2) taškus, atkovojo 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 3 varžovų pražangas bei 2 kartus pažeidė taisykles.

19 taškų svečiams surinko Sergi Rodriguezas, 13 - N.Veličkovičius (ų atk. kam.), 12 - Sergio Llullas, 10 - Kyle'as Singleris.

Nugalėtojų gretose išsiskyrė Bradas Olesonas (17 tšk.), Nemanja Bjelica ir Mirza Teletovičius (po 14 tšk.) bei Milko Bjelica (11 tšk.).

Ketvirtosios serijos rungtynės vyks ketvirtadienį.