Šeštadienį Makao po vienuolikos mėnesių pertraukos vėl buvo galima išvysti Manny Pacquiao, kuris vienbalsiu teisėjų sprendimu nugalėjo amerikietį Brandoną Riosą ir pelnė WBO tarptautinį pusvidutinio svorio titulą.

Visi teisėjai vienbalsiai (120-108, 119-109 ir 118-110) neabejotinu kovos nugalėtoju skyrė M. Pacquiao, kuris boksavosi nepriekaištingai ir sėkmingomis kombinacijomis rinko taškus raundas po raundo. B. Riosas turėjo progų pademonstruoti savo jėgą, bet to akivaizdžiai buvo per mažai.

„M. Pacquiao yra labai greitas. Jis staigus ir neparankus priešininkas kovai. Jo greitis išmušė mane iš vėžių,“ – po kovos pripažino B. Riosas.

Šia pergale filipinietis nutraukė dviejų pralaimėjimų iš eilės seriją. Paskutinį kartą ringe jis po triuškinančio nokauto turėjo iškelti Juano Manuelio Marquezo ranką į viršų. M. Pacquiao yra iškovojęs 10 pasaulio čempiono titulų aštuoniose skirtingose svorio kategorijose, o jo pergalių ir pralaimėjimų rezultatas išties įspūdingas: 55-5-2.

Po kovos M. Pacquiao paneigė gandus apie pasitraukimą iš sporto. „Mano laikas dar nesibaigė,“ – teigė jis.