Mažiausiai antrąją vietą Eurolygos A grupėje užsitikrino Kšyštofo Lavrinovičiaus atstovaujama Sienos „Montepaschi“ ekipa, savo žiūrovų akivaizdoje sunkiai nugalėjusi Mindaugo Lukauskio vedamą Vilerbano „Asvel“ komandą – 83:74 (15:18, 21:14, 23:24, 24:18).

Prancūzijos čempionai italams ant kulnų įkyriai mynė viso susitikimo metu. Galiausiai pergalę įtvirtinti „Montepaschi“ krepšininkams pavyko tik paskutinėmis rungtynių minutėmis.

38-ąją minutę po Mindaugo Lukauskio dvitaškio komandas skyrė vos keturi taškai (71:75), tačiau tada tritaškį smeigė Terrellas McIntyre'as, o netrukus iš toli „Asvel“ krepšį subombardavo ir Kšyštofas Lavrinovičius – 81:74. Svečiams priartėti jau nebepavyko.

K. Lavrinovičius nugalėtojams per 24 minutes pelnė 16 taškų (3/4 dvitaškių, 1/3 tritaškių, 7/8 baudų), atkovojo 3 kamuolius, suklydo 1 bei prasižengė 3 kartus.

M. Lukauskis aikštėje praleido 32 minutes, surinko 20 taškų (2/2 dvitaškių, 3/4 tritaškių, 7/8 baudų), atkovojo 1 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, suklydo 4 kartus ir prasižengė 3 sykius.

„Montepaschi“: Kšyštofas Lavrinovičius 16, Terrellas McIntyre'as 13, Henry Domercantas 12, Romainas Sato 11.

„Asvel“: Mindaugas Lukauskis 20, Rawle Marshallas 18, Ali Traore ir Victoras Samnickas po 10.