Trečiąją pergalę Ispanijos "Liga Endesa" krepšinio lygos penktajame ture iškovojo ir į penktąją vietą aštuoniolikos komandų turnyre pakilo Malagos "Unicaja" klubas su Mindaugu Kuzminsku ir Domantu Saboniu.

Malagos krepšininkai sekmadienį namuose 81:72 įveikė devintojoje pozicijoje esančią Mursijos UCAM (2 pergalės ir 3 pralaimėjimai) ekipą.

M. Kuzminskas savo komandai pelnė 6 taškus, perėmė 1 kamuolį bei prasižengė 3 kartus. Per 13 su puse žaidimo minutės (13:37) jis pataikė 1 tritaškį iš 2, 1 dvitaškį iš 3 bei realizavo 1 baudos metimą iš 2.

D. Sabonio indėlis į pergalę 2 taškai, 3 atkovoti kamuoliai ir 2 klaidos. per 8 aikštelėje praleistas minutes (7:59) jis pataikė 1 dvitaškį iš 4.

18 taškų prie pergalės prisidėjo Carlosas Suarezas, 11 - Ryanas Toolosonas, 10 - Jaysonas Grangeris.

Svečių gretose sėkmingiausiai žaidė Scottas Woodas (18 tšk.), Kimas Tillie's (14 tšk.) bei Makremas Ben Romdhane'as (9 taškai).

"Liga Endesa" čempionate pirmauja po penkias pergales iškovojusios Madrido "Real", Gran Kanarijos Las Palmaso "Herbalife Gran Canaria" ir "FC Barcelona" komandos.

Du susitikimus iš penkių laimėjęs Vitorijos "Laboral Kutxa" klubas su Rimantu Kaukėnu - vienuoliktas, o visas penkerias rungtynes pralaimėjusi Bilbao "Basket" ekipa su Antanu Kavaliausku - aštuoniolikta.