Mindaugas Kuzminskas vis dar nerungtyniauja, o Niujorko „Knicks“ ekipa savo žiūrovų akivaizdoje nepavyko pranokti Hjustono „Rockets“ krepšininkų. Mačą svečiai iš Teksaso laimėjo 119:97 (24:27, 36:21, 40:26, 19:23).

Lietuvos rinktinės puolėjui tai jau buvo septintosios praleistos rungtynės iš tiek pat galimų. Visose jose krepšininkas nebuvo net registruotas mačui ir komandos draugų pasirodymus stebėjo nevilkėdamas sportinės aprangos.

„Knicks“ krepšininkai varžovams priešinosi tik pirmajame kėlinyje, kurį dar sugebėjo laimėti 27:24. Vis dėlto jau nuo antrojo pradžios „Rockets“ įjungė aukštesnę pavarą, persvėrė rezultatą ir ilsėtis išėjo jau pirmaudami – 60:48.

Po pertraukos aikštėje vaizdas nepakito ir “Rockets“ tik didino persvarą. Po trečiojo kėlinio komandas skyrė jau 26 taškai – 100-74. Mačo pabaigoje šeimininkai kiek sumažinot deficitą, tačiau vis vien buvo priversti patirti skaudžią nesėkmę ir nutraukė savo trijų iš eilės laimėtų rungtynių seriją lygoje.

„Rockets“: Jamesas Hardenas 31 (9 rez. perd.), Ryanas Andersonas 21, Ericas Gordonas 17, Trevoras Ariza 16 (8 atk. kam.), Clintas Capela 12 (13 atk. kam.).

„Knicks“: Timas Hardaway‘us 23, Kristapas Porzingis (5 atk. kam) 19, Enesas Kanteris 12, Damyeanas Dotsonas - 9 taškai.

Po šios nesėkmės „Knicks“ (3 pergalės ir 4 pralaimėjimai) Rytuose yra vienuolikti, o „Rockets“ (6/3) Vakaruose – antri.