VTB Vieningosios lygos finalo seriją pergale pradėjo Maskvos CSKA klubas, kuris savo aikštelėje 72:65 (21:14, 18:19, 17:19, 16:13) įveikė dviejų lietuvių atstovaujamą Krasnodaro „Lokomotiv-Kuban“ ekipą.

Serijoje iki trijų pergalių Rusijos čempionai pirmauja 1:0.

Rezultatyviausiai svečių gretose žaidęs Mantas Kalnietis per 32 minutes surinko 13 (dvitaškiai 3/4, tritaškiai 2/4, baudos 1/2) taškų, atkovojo 4 kamuolius, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, blokavo varžovo metimą, perėmė kamuolį, 2 sykius suklydo bei 4 kartus pažeidė taisykles.

22 minutes ant parketo praleidęs Simas Jasaitis pelnė 6 (dvitaškiai 0/1, tritaškiai 2/3) taškus, atkovojo 3 bei perėmė 1 kamuolį ir 2 sykius suklydo.

Po 9 taškus svečiams pridėjo Derrickas Brownas ir Nickas Calathesas (6 rez. perd.), 7 – Andrejus Zubkovas.

Nugalėtojų gretose išsiskyrė Andrejus Vorontsevičius ir Aaronas Jacksonas (po 15 tšk.) bei Nenadas Krstičius (14 tšk.).

Antrosios serijos rungtynės jau antradienį vėl vyks Maskvoje.