Italijos Serie A lygos rungtynės tarp „Roma“ ir „Verona“ komandų baigėsi rezultatyviomis lygiosiomis 2:2 ir raudoną kortelę gavusiu Jose Mourinho.

Namie žaidusi Romos komanda pirmame kėlinyje stebėjo, kaip jų varžovai muša įvarčius.

Antonio Barakas (5 min.) ir Adrienas Tameze (20 min.) nuginklavo vartininką Rui Patricio ir padėjo „Veronai“ įgyti pranašumą 2:0.

„Roma“ iš duobės išsikapstė po pertraukos. Cristianas Volpato 65-ąją minutę pasiuntė kamuolį į vartus ir sušvelnino rezultatą 1:2. Tuo tarpu Edoardo Bove’as 84-ąją minutę puikiu smūgiu išlygino rungtynių rezultatą 2:2.

Emocijų nesuvaldęs „Roma“ treneris Jose Mourinho per pridėtą rungtynių laiką išprovokavo teisėją ir buvo nubaustas raudona kortele.

Lygiąsias ištraukusi Romos komanda Serie A čempionate užima 7 vietą.

Per kitas rungtynes Genujos „Sampdoria“ po Fabio Quagliarellos dublio (14 ir 29 min.) namie 2:0 nugalėjo „Empoli“ komandą.

Tuo metu Seria A lyderiai „Milan“ išvykoje nesugebėjo įveikti autsaiderės „Salernitana“ komandos: rungtynės baigėsi lygiosiomis 2:2.