Ilgai lauktas „Lucid Air“ elektromobilis, pamažu, tampa visokių „Youtube“ kanalų žvaigžde. Prie automobilio prisiliesti gavę apžvalgininkai „Lucid Air“ liaupsina kaip tik gali, tačiau dabar susikoncentruokime ties „Lucid Air“ ir „Tesla Model S Plaid“ dvikovą.
Elonas Muskas į bet kokį konkurento pasirodymą žvelgia rimtai. Juk, kai pasirodė „
Porsche Taycan“, jis ryžosi sukurti pajėgesnę „Model S“ versiją. Kai „
Lucid Air“ parodė, jog gali su vieno įkrova nuvažiuoti daugiau negu „
Tesla“, jis, vėlgi, ėmėsi iniciatyvos parodyti, jog „Tesla“ yra pranašesnė.
Dėl stulbinamų dinaminių savybių giriama „Tesla Model S Plaid“ turi vieną ryškų trūkumą
Dabar atėjo metas pamiršti bet kokius gamintojų bandymus parodyti savo produktą geriausioje, įmanomoje šviesoje. Dabar laikas susikoncentruoti į bandymuose pasiektus rezultatus.
„Youtube“ kanalo „DragTimes“ įkūrėjai atliko visiems labai įdomų palyginamąjį akceleracijos testą tarp „Lucid Air Dream Edition Performance“, kuris siūlo 1111 arklio galių, bei „Tesla Model S Plaid“ su 1020 arklio galių.
Lucid Air sedanas
Pirmose lenktynėse matysite, jog „Tesla Model S Plaid“ sugebėjo akivaizdžiai aplenkti „Lucid Air“. „Tesla“ išsiveržia į priekį ir išlaiko lyderio poziciją. Vadovaujantis telemetrijos duomenimis, „Tesla“ trasą įveikė per 9,83 sekundės. Vis dėlto, šią pergalę reikėtų skirti ne tik automobiliui, bet ir puikiomis reakcijomis pasižyminčiam „Tesla“ vairuotojui.
Antrosios lenktynės prasidėjo lygiai, „Lucid Air“ išsiveržė į priekį automobilio ilgio atstumu, tačiau sugebėjo neatsilikti, tačiau antrųjų lenktynių metu pergalę pelnė „Lucid Air“.
Trečiosiose lenktynėse „Tesla“ dar kartą išsiveržė į priekį. Trečių lenktynių metu „Tesla“ distanciją įveikia per įspūdingai atrodantį laiką – 9,67 sekundės. 2:1
Paskutiniu išbandymu tapo ketvirtosios lenktynės, kuriose buvo tikimasi atrasti nugalėtoją. Ar „Tesla“ elektromobilis vėl laimėjo? O gal „Lucid Air“ išlygino rezultatą?